Увага! Ви знаходитесь на сайті ексклюзивного імпортера торгової марки HYUNDAI POWER PRODUCTS в Україні

Про компанію


HYUNDAI POWER PRODUCTS є частиною корпорації Hyundai Corporation Holdings. Цей підрозділ Hyundai почав функціонувати з 2007 року виготовляючи портативні електрогенератори та електроінструменти.

У міру розвитку бізнесу було розширено сфери застосування – введено такі нові групи товарів як компресорна та садова техніка, ручний інструмент та автотовари, що мають сильну синергію з іміджем торгової марки Hyundai.

У 2019 році вперше на ринок України було поставлено легку будівельну техніку, особливістю якої є розроблені спеціально для використання у важких умовах роботи елементи двигуна та вібраційних частин.

Ексклюзивним імпортером торгової марки HYUNDAI POWER PRODUCTS в Україні є компанія ТОВ «Візард Технікс», яка була створена у 2015 році. Вона співпрацює з корейським офісом групи компаній Hyundai Corporation Holdings і організовує постачання товарів в Україну. Компанією було укладено прямі контракти із заводами-виробниками й забезпечено імпорт цих продуктів в Україну, маркетингову і технічну підтримку наших партнерів та гарантія їх сервісного обслуговування.

Характерною рисою всіх товарів HYUNDAI POWER PRODUCTS є відмінна якість та гарантоване сервісне обслуговування, а також ідеальне співвідношення ціни та якості, що робить ці товари привабливими для кінцевого споживача, а дистрибуційна політика компанії у свою чергу робить їх цікавими для всіх ланок збуту.

Ми готові обговорити будь-які Ваші побажання щодо питань якості, асортименту або зміни характеристик продуктів торгової марки HYUNDAI POWER PRODUCTS.